Logo
Traktorborsam.com.tr çiftçinin ücretsiz ilan satış sitesi olarak faaliyetlerine başlamıştır.
Tüm İlanlar : 473

Yardım ve İşlem Rehberi

Bireysel üyelik için ad ve soyad bilgilerinize ek olarak, cep telefonu ve bulunduğunuz il/ilçe bilgilerinizi de girerek üyeliğinizi oluşturabilirsiniz. Kurumsal üyelik başvurusu için ad, soyad, cep telefonu, firma adı, il, ilçe ve şirket türü ve şirket türünüze göre TCKN veya Vergi Numarası ve Vergi Dairesi bilgisi ile üyelik başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Web sitemiz üzerinden ana sayfadaki, uygulamamız üzerinden ise “Panelim” sayfasındaki “Giriş yap” alanından mevcut üyelik bilgileriniz ile giriş yapabilirsiniz.

Giriş yaparken üyelik esnasında belirlediğiniz cep telefonu ve şifrenizin doğru olduğuna emin olmalısınız. Şifrenizi unuttuğunuz takdirde “Şifremi unuttum” seçeneği ile yeni bir şifre edinebilirsiniz.

Web sitemiz üzerinden bireysel üyelik bilgilerinizi, ”Kontrol Paneli” sayfasındaki “Profil ve Ayarlar” alanından, uygulamamız üzerinden ise “Panelim” sayfasındaki “Kişisel bilgilerim” alanından değiştirebilirsiniz.

Kurumsal üyelik bilgilerinize ait telefon numarası ve şifrenizi “Kontrol Paneli” sayfasındaki “Firma ve Üyelik Ayarları” alanından değiştirebilirsiniz. Firmanıza ait diğer bilgileri değiştirmek için 0850 840 9180 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilir ya da yetkili temsilcinizle iletişime geçebilirsiniz.

Hayır. Bir cep telefonu numarası üzerinden yalnızca tek bir üyelik oluşturabilirsiniz.

Eğer telefon numaranızı değiştirirseniz yeni numaranız ile tekrar kayıt olmanıza gerek yok. Bu değişikliği müşteri hizmetlerimizi arayarak, yeni telefon numaranızı doğrulatıp hesabınızın güncellenmesini sağlayabilirsiniz.

Satın aldığınız hizmetlerin faturalarını, web sitemizde bulunan “Kontrol Paneli” sayfasındaki “Ödemeler ve E-faturalar” başlığı altından görebilirsiniz.

Web sitemiz üzerinden “Kontrol Paneli” sayfasındaki “Bilgilendirme Ayarları” başlığı altından, mail, sms ve mobil uygulama bildirimlerinizi yönetebilirsiniz.

Üyelik sözleşmenize web sitemiz üzerinden “Kontrol Paneli” sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Çiftçinin güvenilir satış platformu olarak faaliyete başlayarak Türkiye'de bir ilki başlatmıştır.
traktorborsam.com.tr bir ESA Grup şirketidir.
Müşteri Hizmetleri : 0850 840 9180